Premiera raportu Smart Barometr 2022 dla Digital Care

19 maja 2022 r. w salonie firmowym iMad, przy ulicy Kruczej 50 w Warszawie, odbyło się śniadanie prasowe związane z premierą raportu Smart Barometr 2022 przygotowanego przez firmę badawczą Kantar Public na zlecenie Digital Care. Na spotkaniu eksperci Kantara, Digital Care oraz iMad przybliżyli zaproszonym dziennikarzom wyniki badania dotyczącego rynku urządzeń mobilnych w Polsce, a także podsumowali rok najmu smartfonów w iMad.

W sieci iMad już co 3 telefon jest wynajmowany

Jak wynika z raportu „Smart Barometr 2022. Polacy i ich smartfony” pomimo trudnej sytuacji związanej z rosnącą inflacją, a także pandemią koronawirusa, polscy konsumenci nadal chętnie kupują nowe telefony. Niemal 40% respondentów używa sprzętu wartego więcej niż 1000 zł. Popularne stają się także akcesoria – 60% Polaków korzysta ze słuchawek bezprzewodowych, a 2/3 badanych ma smartband lub smartwatch połączony ze swoim smartfonem.

Podczas śniadania prasowego, za którego organizację odpowiadał dział korporacyjny 38 Content Communication, badanie zostało zaprezentowane przez ekspertów Kantar Public oraz Digital Care Group. Przedstawiciele firmy iMad zapoznali zgromadzonych dziennikarzy z wynikami analizy dotyczącej najmu urządzeń mobilnych – rok od wprowadzenia jej na rynek. Po omówieniu wyników raportu zaproszeni goście mogli zapoznać się również z prezentacją samodzielnej naprawy telefonu.

Śniadanie prasowe zorganizowane na potrzeby publikacji raportu spotkało się z zainteresowaniem najważniejszych mediów biznesowych, ogólnoinformacyjnych oraz branżowych. Duża frekwencja zarówno stacjonarnie, jak i podczas transmisji online pozwoliła na dotarcie z materiałem do szerokiego grona odbiorców. Informacja prasowa wysłana do mediów w dniu konferencji (19.05.2022), zaledwie w tydzień wygenerowała 74 publikacje, o łącznym AVE: 228 398 zł i dotarciu: 113 224 osób.

Skontaktuj się z nami
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

Wyślij wiadomość na:
Łódź
Gdańska 47/49, bud. D
90-729 Łódź
Warszawa
Modra 92c
02-661 Warszawa
Skontaktuj się z nami Z przyjemnością odpowiemy
na Twoje pytania!

    Administratorem Twoich danych osobowych jest
    38PR & CONTENT COMMUNICATION SP Z O O
    90-729 Łódź, ul. Gdańska 47/49