ATLAS na targach budowlanych BAU MUNCHEN 2019

W dniach 14-19 stycznia 2019 r. w Monachium odbędą się jedne z największych targów budowlanych, materiałów i systemów BAU Munchen. Wydarzenie jest także najważniejszą budowlaną imprezą na świecie, podczas której co dwa lata producenci prezentują liczne nowości produktowe, usługi i innowacyjne rozwiązania. Każda kolejna edycja targów cieszy się większą od poprzedniej frekwencją. Jak wskazują szacunki, nadchodzące wydarzenie odwiedzić planuje ponad 250 tysięcy osób!

Poza ATLAS na targach BAU MUNCHEN będzie można zobaczyć jeszcze 49 polskich firm.

Po raz pierwszy w historii w wydarzeniu weźmie udział także firma Atlas. Na liczącym ponad 160 m2 powierzchni stoisku zaprezentowane zostaną najnowsze osiągnięcia laboratoriów ATLAS – linia klejów żelowych ATLAS GEOFLEX. Zaplanowane są również premiery nowych produktów, które w ręce fachowców budowlanych trafią już niebawem!

W ramach licznych pokazów i prezentacji produktowych (3 pokazy w ciągu dnia) każdy, kto odwiedzi stoisko, będzie mógł przekonać się o wyjątkowych właściwościach i możliwościach, jakie oferują kleje żelowe ATLAS. Uczestnicy targów będą mogli również zapoznać się z pełną ofertą wyrobów Grupy Atlas (w tym marek FOX DEKORATOR i IZOHAN), dzięki którym można od postaw wybudować dom. Na wszelkie pytania odpowiadać będą eksperci z działu walidacji, laboratoriów czy marketingu produktowego i szkoleniowcy ATLAS.

Po raz pierwszy w historii wydarzenia, rodzime produkty prezentowane będą na ponad 2500 mpowierzchni, a wszystkie rozwiązania z zakresu chemii budowlanej podczas tegorocznego wydarzenia zostaną wyeksponowane aż na 19 000 m2. To właśnie tam, w hali B6, będzie zlokalizowane stoisko ATLAS (numer 209), na które serdecznie zapraszamy!

Skontaktuj się z nami
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

Wyślij wiadomość na:
Łódź
Gdańska 47/49, bud. D
90-729 Łódź
Warszawa
Modra 92c
02-661 Warszawa
Skontaktuj się z nami Z przyjemnością odpowiemy
na Twoje pytania!
[contact-form-7 id="296" title="Formularz kontaktowy - Ogólny"]