Poznaj
38 Content Communication

Nasz zespół to ponad 40-osobowa grupa zaangażowanych, pozytywnie nastawionych do życia osób, które swoją pracę wykonują z pasją i pełnym profesjonalizmem. Oto kadra managerska i zarząd naszej agencji:

Katarzyna Życińska
CEO

Śmiało mogę powiedzieć, że jestem zakochana w mojej pracy. Od przeszło 20 lat mam szczęście pracować dla marek, które cenię i lubię. Współpracuję z ludźmi, którzy mnie inspirują i których szanuję. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam w holdingu mediowym EUROZET, grupie mediowej Starcom MediaVest oraz firmie FERAX, gdzie budowałam marketing dla marki GATTA. Marketing, reklama i PR to obszary, które cały czas mnie inspirują i podnoszą poprzeczkę do coraz ciekawszych działań.

Zbigniew Badziak
COO

Moim ulubionym medium od lat jest telewizja. Towarzyszyła mi od wczesnego dzieciństwa, ale zakochałem się w niej bez pamięci na początku lat 90-tych. Miałem to szczęście, że tuż po studiach trafiłem do TVP, która jako pierwsza zaczęła wyznaczać standardy na polskim rynku reklamy. Po 18 latach uznałem jednak, że czas na zmiany. W 2012 roku zająłem się własną działalnością doradczo-konsultingową. Moją kolejną miłością stał się product placement, a następnie PR.

Grzegorz Jarosz
CFO

Z branżą reklamową i mediami jestem związany od 1995 roku, a więc tak naprawdę od początku jej istnienia w Polsce. Pierwsze doświadczenie zdobywałem, pracując w Radiu Zet i Starcom MediaVest Group. Następnie tworzyłem sprzedaż regionalną Grupy TVN i budowałem jedną z pierwszych firm zajmujących się na rynku polskim działaniami product placement. Uwielbiam wskaźniki mediowe, excel i ciągi liczb. Pasjonują mnie nowe trendy w mediach. Nie lubię stać w miejscu.

 Martyna Solińska - Corporate PR & Strategy Director
Martyna Solińska
Corporate PR & Strategy Director
Z branżą PR jestem związana od 2005 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w łódzkich i warszawskich agencjach public relations. Specjalizuję się w PR produktowym i korporacyjnym. Zaplanowałam i zrealizowałam kilkadziesiąt kampanii komunikacyjnych dla firm z branż m.in.: wyposażenia wnętrz, FMCG, outsourcingowej, IT, finansowej, reklamowej, HORECA, deweloperskiej, odzieżowej oraz prowadziłam działania PR na rzecz programów telewizyjnych.
Rafał Taranowski - Media Director
Rafał Taranowski
Media Director
Od ponad dwudziestu lat pracuję na tzw. rynku mediów. Moim pierwszym żywiołem była telewizja, w której odkrywałem czym naprawdę jest komunikacja i jak to medium może pracować na potęgę marek komercyjnych. Kilka lat temu doświadczenia związane z telewizją wzbogaciłem o kolejne wyzwania i okazało się, że poza telewizją jest sporo tak samo efektywnych możliwości realizacji wyjątkowych kampanii promocyjnych. Realizacja projektów 360 stopni stała się faktem, a w prowadzonych działaniach pojawiło się także radio, outdoor oraz online. Negocjowanie warunków zakupu mediów zabiera mi mnóstwo czasu, ale zawsze trochę pozostaje na sport, Netflixa i relaks w ulubionej Azji.
Jarosław Czujak - Sales Development Director
Jarosław Czujak
Sales Development Director
Z branżą reklamową jestem związany od ponad 25 lat. Doświadczenie z obszarów mediów i reklamy zdobywałem między innymi w największej grupie telewizyjnej w Polsce – w Grupie TVN. Byłem tam odpowiedzialny za rozwój sprzedaży specjalnej, produkcję programów, lokowanie produktów oraz eventy. Oprócz działań sprzedażowych realizowałem również projekty analityczne - w firmie Deloitte odpowiadałem za dział audytu mediów w Polsce.
Magdalena Galant - PR Manager
Magdalena Galant
PR Manager
Od zawsze kochałam pisać, dlatego postanowiłam robić w życiu to, co kocham. Ukończyłam Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną oraz Podyplomowe Studia z Public Relations, by w 2008 roku związać się z branżą PR, a w 2010 z 38PR & Content Communication. Do tej pory zrealizowałam kompleksowe kampanie z zakresu public relations, m.in. dla firm z branży finansowej, modowej, wnętrzarskiej, FMCG i IT. Cały czas odkrywam jednak nowe oblicza PR-u. Zawodowo interesuję się także społeczną odpowiedzialnością biznesu.
Justyna Giers - PR Manager
Justyna Giers
PR Manager
Realizowałam liczne działania z zakresu PR produktowego i korporacyjnego. Koordynowałam projekty m.in. dla klientów z branży farmaceutycznej i finansowej, w tym dla Grupy Polpharma, Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej, Centrum Medycznego Damiana, marek Diosminex czy Listerine. Obecnie mam okazję rozwijać się przy prowadzeniu kampanii contentowych. Prywatnie jestem miłośniczką polskiej literatury (m.in. twórczości M. Hłaski, A. Osieckiej i O. Tokarczuk), kocham kino, teatr, długie spacery, morze i włoską kuchnię.
Agnieszka Cieślarek  - PR Manager
Agnieszka Cieślarek
PR Manager
Z PR jestem związana od 2010 roku. W tym czasie zrealizowałam kilkadziesiąt kampanii komunikacyjnych m.in. dla firm z branż: FMGC, wnętrzarskiej, kosmetycznej, hotelarskiej, turystycznej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej. W swojej pracy zawodowej specjalizuję się w PR produktowym, organizacji niestandardowych akcji specjalnych, media relations oraz wprowadzaniem na rynek nowych produktów. Kocham kino i film. Z wykształcenia jestem filmoznawcą, dlatego angażuję się również w projekty PR związane z branżą filmową i promocją filmów.
Marcin Sabała - PR Manager
Marcin Sabała
PR Manager
Specjalizuję się w zakresie budowania wizerunku firm oraz marek, a także w organizowaniu eventów – również tych nietypowych. Posiadam bogate doświadczenie w zakresie PR-u korporacyjnego i produktowego, społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) oraz sponsoringu sportu. W ramach pracy zawodowej tworzyłem i realizowałem kampanie dla firm z wielu branż, m.in. chemii budowlanej, telekomunikacyjnych, IT, farmaceutycznych, energetyki i odnawialnych źródeł energii. W 38Group odpowiadam za kompleksową obsługę PR m.in.: Grupy Atlas, Accor (Grupa Orbis) oraz Whirlpool. Jestem miłośnikiem desek – latem kitesurfingu i wakeboardingu, a zimą nart.
Aleksandra Trzcińska - PR Manager
Aleksandra Trzcińska
PR Manager
Mam za sobą kilkadziesiąt kampanii komunikacyjnych, które przeprowadziłam dla spółek i korporacji. Specjalizuję się w działaniach z zakresu doradztwa strategicznego, komunikacji lifestylowej, media relations, a także we współpracy z influencerami. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej. W pracy zawodowej stawiam na nieustanny rozwój - dzień bez śledzenia nowinek branżowych jest dla mnie dniem straconym. W wolnych chwilach lubię wyjeżdżać na spacery poza miasto lub udać się na rowerową przejażdżkę. Nie umknie mi także żadne wydarzenie kulturalne.
Sprawdź nasze kompetencje

Skontaktuj się z nami
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

Wyślij wiadomość na:
Łódź
Gdańska 47/49, bud. D
90-729 Łódź
Warszawa
Modra 92c
02-661 Warszawa
Skontaktuj się z nami Z przyjemnością odpowiemy
na Twoje pytania!

Administratorem Twoich danych osobowych jest
38PR & CONTENT COMMUNICATION SP Z O O
90-729 Łódź, ul. Gdańska 47/49